Atrakcyjne noclegi nad morzem – Poddąbie

Atrakcyjne noclegi nad morzem – Poddąbie

Poddąbie to jedna z najpopularniejszych wiosek letniskowych, położonych nad polskim wybrzeżem. Znajdziemy tam wszystko to, co chcielibyśmy nad morzem, a więc piaszczystą, szeroką plażę, dobre jedzenie oraz liczne atrakcje przyrodnicze jak i antropogeniczne, będące działem człowieka. Malownicze wybrzeża klifowe to unikalny element na polskim wybrzeżu. Stopniowo zmieniają się w najpiękniejsze plaże w kraju. Ta w Poddąbiu jest na tyle wyjątkowa, że ze wszystkich stron otacza ją las, podobnie jak całą osadę, która otoczona jest drzewami. Nad morzem nie można się nudzić. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, każdy znajdzie dla siebie ciekawe zajęcie i atrakcję. Może to być, spacer, wycieczka rowerowy, wszelakiego rodzaju sporty oraz wycieczki samochodowe do innych pięknych miejsc na polskim wybrzeżu. Pozostaje jednak, jedna ważna kwestia, a mianowicie wakacyjne noclegi, za który z pewnością nie chcemy przepłacać. Baza wypoczynkowa w Poddąbiu jest bardzo atrakcyjna i boga w liczne oferty. Jej podstawę, tak jak w innych miejscowościach wypoczynkowych stanowią domki letniskowe. Znajdziemy najprostsze chatki drewniane z podstawowym wyposażeniem, z które nie zapłacimy za dużo. Są także znacznie bardziej luksusowe domki letniskowe, które można śmiało porównywać do apartamentów. Turyści bardzo chętnie korzystają z usług pensjonatów i willi wczasowych. To nocleg pośredni, między domkami letniskowymi a hotelami.

Jednym z takich ośrodków jest Dom Nad Morzem, oferujący swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. W ośrodku na turystów czekają luksusowe apartamenty z kuchnią i łazienką. Z pewnością dzieci pokochają nie tylko place zabawy, ale także niezwykle kolorową, bogatą w różnorodne zabawy salę plażowe, umiejscowioną w piwnicy. Ceny za pokój zaczynają się od 120 zł i zależą od ilości osób w pokoju oraz okresu, w którym planujemy wyjazd. Koszty za apartament są wyższe. Już od 40 zł zaczynają się ceny za dobę w klimatycznym Pensjonaciku Poddąbie. Cały obiekt składa się z kilku oddzielnych budynków, w którym znajdziemy eleganckie apartamenty lub przytulne pokoje. Na gości czekają piękne ogrody z miejscem do grillowania, tarasy lub balkony. Baza noclegowa w Poddąbiu zawiera mnóstwo innych obiektów, zarówno tańszych jak i nieco droższych. W tej miejscowości znajdziemy jedne z najtańszych, ale i najlepszych ośrodków noclegowych na całym wybrzeżu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>